A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori Mumajesi - Tegila Vava  (Feat. Albatrit Muqiqi, Guest & Noga)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/05/2011

2011-05-26T10:44:16

Featuring

Albatrit Muqiqi

Featuring

Noga

Song from the album:

"Souljah"

Song from the album:

"Detaj"

Participating in

VFM 2012


Ua tequila vava ho

Tequila x8
Tequila VAVA

Mer vendimin ti te vish ndonje fest,
se zemer un te kam ty se zemer,
koku jot ty vetem ty po te pret,
gjithmon do ta kujtosh kete emer.

Se vetem s'do jesh ti,
vetem s'do jesh ti,
vet ti e di perse.

Per qejf na krejt jena,
ma t'mirat i kena,
provoje ti vetem njeher.

Ua tequila vava ho
Sillem kot knej e anej
Ua tequila vava ho
Per mua ti vetem ti vetem je

Tequila x8

Mer vendimin ti te vish ndonje fest,
se zemer un te kam ty se zemer,
loku jot ty vetem ty po te pret,
gjithmon do ta kujtosh kete emer.

Se vetem s'do jesh ti,
vetem s'do jesh ti,
vet ti e di perse.

Per qejf na krejt jena,
ma t'mirat i kena,
provoje ti vetem njeher.

Ua tequila vava ho
Sillem kot knej e anej
Ua tequila vava ho
Per mua ti vetem ti vetem je x2

Tequila x8


Lyrics submited by  orchee   vivakosova   saramk   MyTryy1   Valdrin100   deteja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018