A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori - Marina  (Feat. Ylli Baka)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  185

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Featuring

Ylli Baka

Video Production:

Pro Video

Song from the album:

"Rruget E Fatit"

Song from the album:

"Detaj"
Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE

Ah moj Marine 2x

Flori:
Sonte mundesh vetem me dal
Vishu bukur dhe tako ndonje djale
Se vetem ti je , burrin se ke MARINE,Marine
Ndihu sonte pak me e re
Edhe pse vetem 27 i ke
Gjithcka ke ne dore 24 ore
Askush nuk do ta dij

ref:

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE

Ah moj Marine 4x

Me ngadal deri ne mengjes
boje dushin une i qete po te pres
asgje s'na pengon
ai nuk kupton
boje ti si gjithmon
nonen edhe baben ne gjume i ke
edhe qeni jot i lodhur po fle
dhe jeta vazhdon sa her ti guxon
nje arsye e ke

HAJDE MARINA (8x)


AH MOJ MARINE

ref:

Ku ma ke burrin tiiiinëëë ,
moj Maro , ah moj Marineee
Epo ku ma ke , burrin tinëëëë ,
moj Marooo AH MOJ MARINE


Lyrics submited by  ThisIsHit2   TheRatedR
more...
lyrics.al © 2007 - 2018