A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Flori - Me Do  (Feat. Artiola Toska)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  62

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Featuring

Artiola Toska

Song from the album:

Detaj
ti po me sheh dhe un e kuptoj
ndoshta do me nget ndoshta po gaboj
ndoshta per nje got ke deshire te ftoj
une nuk mund ta di pse s'me thua ti

Dhe pse Ky nuk eshte jo tipi im
S'po kerkoj me ty te gjej un fatin tim
Te lutem edhe ti jo mos e kerko
S'me intereson me do apo s'me do

Une nuk dua ta di
Njesoj si edhe ti
Nuk eshte koha tani
Me do dhe s'me do (2x)

Me thua s'mund te rri dot deri vone
Me pyet jam i lidh apo jam i zon
Mos duhet per fejes une ty te kerkoj
Ndoshta dhe ja vlen,ndoshta dhe e boj
Dhe pse ky nuk eshte jo tipi im
S'po kerkoj me ty te gjej un fatin tim
Te lutem edhe ti jo mos e kerko
S'me intereson me do apo s'me do

Une nuk dua ta di
Njesoj si edhe ti
Nuk eshte koha tani
Me do dhe s'me do (4x)


Lyrics submited by  ThisIsHit2


lyrics.al © 2007 - 2018