A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori - Ke


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  251

25/09/2014

2014-09-25T07:00:01

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Arrangement:

Threedots

Video Production:

Pro Video

Participating in

Zhurma Show 2014
Reff2x
Trupin e ke ke ke ke t'bukur
Fytyrën e ke edhe më t'bukur
Me nejt deri von
Ja vlen nëse ti don

Mu m'ke, shpirtin mos ma huto ti
Mu m'ke,fan-in ma t'madh tandin
Dhe kur m'sheh, për mu je Monaliza
E di pse e e? E di pse e e?

REF 2x:
Trupin e ke ke ke ke bukur
Fytyrën e ke edhe më t'bukur
Me nejt deri von
Ja vlen nëse ti don
Nësi ti ti ti ti ti don...

Mu m'ke, edhe pse ti nuk don
Mu m'ke, edhe pse m'refuzon?
Mu m'ke, don a po nuk don
Mu m'ke, se se se mu m'ke

REF 2x:
Trupin e ke ke ke ke t'bukur
Fytyrën e ke edhe më t'bukur
Me nejt deri von
Ja vlen nëse ti don
Nese ti ti ti ti ti don...

Nese ti don, nese ti don, nese ti don don don...
Mu m'ke, ti mu m'ke
Nese ti don, nese ti don


Lyrics submited by  Annonim
more...
lyrics.al © 2007 - 2018