A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Flori - Ta Boja Me Drita (Dalool Ii Avaxus Remix)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/07/2014

2014-07-19T17:10:54

Ajo me sy mu po ma bonte: e, e, e
Se di a donte apo s’donte: e, e, e
E ka me mu, jo
Se ka me mu, jo
Asnjëhere në jetën time s’kam dështu

Prandaj tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du lululuu

Ta boja me DRITAA

Unë nuk e dija çfarë mendonte
Nga pasqyra më shikonte
E ka me mu, jo
Se ka me mu, jo
Asnjëherë në jetën time s’kam dështu

Prandaj tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du lululuu

Prandaj tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Prandaj tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du lululuu

Prandaj tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du

Unë ty tu ngjita
Ta boja me drita
Por nuk të arrita
Dije se të du, të du, të du lululuu xP


Lyrics submited by AnGeL
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018