A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florian Beqiri

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1474
  • Origin:
  • Shkup 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Florian Beqiri is a very famous singer of Pop & Modern Traditional music. Ylli i vogel, i quajtur Florian Beqiri dhe i thirrur Floriani i vogel eshte nje nga kengetret adoleshente me te famshem te Shqiperise,Kosoves e sigurisht Maqedonise.Hobi i tij eshte muzika.Qe nga mosha 5 vjecare ai ka nisur te kendoje.Florian Beqiri jeton ne Shkup. Eshte femija me i vogel ne antaret e shtepise. Ka edhe dy vllezer me te medhenj te cilet gjithashtu kendojne. Ata jane Iliriani dhe Sadiku. Ata mundohen per me te miren per vllackon e ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big Basta

Lyric Master

Robert Aliaj

Kastriot Tusha

Mentor Xhemali

Adrian Gaxha

Pirro Çako

Gaqo Çako

Dr. Flori

Claydee


Tags: Florian Beqiri, Floriani I Vogel, Floriani Vogel

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018