A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florian Beqiri

Tags: Florian Beqiri, Floriani I Vogel, Floriani Vogel

Origin: Shkup      Age: 17   Zodiac sign: ♒ Ujori  
Florian Beqiri is a very famous singer of Pop, Modern Traditional music. Ylli i vogel, i quajtur Florian Beqiri dhe i thirrur Floriani i vogel eshte nje nga kengetret adoleshente me te famshem te Shqiperise,Kosoves e sigurisht Maqedonise.Hobi i tij eshte muzika.Qe nga mosha 5 vjecare ai ka nisur te kendoje.Florian Beqiri jeton ne Shkup. Eshte femija me i vogel ne antaret e shtepise. Ka edhe dy vllezer me te medhenj te cilet gjithashtu kendojne. Ata jane Iliriani dhe Sadiku. Ata mundohen per me te miren per vllackon e ...

>> Full biography >>


  • Find Florian Beqiri on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1437

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018