A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

 • Greta Koçi
  13:41
  6
 • Dua Lipa
  14:10
  6
 • Anxhelina Hadergjonaj
  13:40
  4
 • Ronela Hajati
  15:16
  1
 • Bebe Rexha
  15:18
  1
 • Baby G
  E Shtunë, 16 Qershor 2018
 • Kida
  E Premte, 15 Qershor 2018
 • Dhurata Dora
  E Enjte, 14 Qershor 2018
 • Argjentina Ramosaj
  E Mërkurë, 13 Qershor 2018
 • Rita Ora
  E Martë, 12 Qershor 2018
 • Bebe Rexha
  E Hënë, 11 Qershor 2018

Oriola Marashi

Ingrit Gjoni

Vesa Smolica

Anxhelina Hadergjonaj

Vesa Smolica

Anxhelina Hadergjonaj

Anxhelina Hadergjonaj

Vesa Smolica

Vesa Smolica

Jeta Faqolli

» See More »Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018