A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fran Kodra

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  14
BIOGRAFIA: Fran Kodra is a popular singer and songwriter of Rhapsodic Traditional & Northern Albania Traditional music. Më datë 27 Gusht 2016, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Vorfes Trime". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 3 Shkurt 2017, Fran Kodra, Ndue Shytani & Meteus Jaku publikojnë videoklipin "Tre T'lumnuemte". Më datë 20 Qershor 2017, Fran Kodra & Ndue Shytani publikojnë videoklipin "Shen Tereza". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra, ndërsa për orkestri...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Shen Tereza
Historia Flet Me Fakte (Kushtuar Tom Kole Pepes)
Moj Selvi
Kush Po Knon
Tre T'lumnuemte

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Gjovalin Shani

Arif Madana

Mifterim Kupa

Agustin Pellumbaj

Cobra

Mr.Kujtim

Big Miri

Bleduka

G-Thug

Blackstar


Tags: Fran Kodra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018