A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Free Mc's

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  50
BIOGRAFIA: Free Mc's is a popular group/singers of Hip-Hop music. Free Mc's kanë qënë një ndër grupet më të pëlqyeshëm vite më parë, kur nuk rreshtnin së publikuari këngë të ndryshme. Ata patën një shkëputje disa vjeçare nga daljet publike dhe publikimet e këngëve, për t`u rikthyer fuqishëm në vitin 2016. Jo vëtem në mënyrën e duhur, por ata u rikthyen edhe në kohën e duhur. Fansat e tyre tashmë janë entuziastë për këtë rikthim dhe me siguri janë të pritje të projekteve të reja. Anëtarët e grupit jane: Romir...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

K-Albo

West Thugz

Alboholics

Newporn

Zinxhirt

Rikthimi

Septics

Brothers P.

Nolis Clicka

Krem Dela Krem


Tags: Free Mc, Free-Mc, Free Mc's, Free Mcs

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018