A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Frensino

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Frensino is a singer of Hip-Hop music. Më datë 7 Korrik 2016, Frensino publikon videoklipin "Don Pare", në bashkëpunim me Coquito & El Sciommion....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Emi Vasa

Labb.1

Okfire Magjik

Buggie

Last Daddy

Arbri

Slim

Malik

Atn

Shkrepi


Tags: Frensino

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018