A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  119
BIOGRAFIA: Fuego is a popular singer of Hip-Hop music. Fueggo eshte nje kengetar i ri ne boten e muzikes, i njohur me shume per bashkepunimin me shtepine diskografike ZzapnChriss. Deri tani ka bere vetem nje kenge por se shpejti do shfaqet me kenge te reja. Emri i tij i vertet eshte Ensar Elshani dhe eshte i lindur me 26 Maj. Më datë 19 Prill 2017, Fuego publikon videoklipin "Hala". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Më datë 30 Dhjetor 201...

>> Full biography >>


On Records

(Current label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bidaki

AroGanti

Milot

Enigma

Klepto

Anakonda

Decee

Big Bossidy

Shadow

Duk


Tags: Fuego, Ensar Elshani

Fuego in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018