A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fuego
  • Birthday:
  • 26 May
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  86
Music genres: Hip-Hop

Fuego is a popular singer. Fueggo eshte nje kengetar i ri ne boten e muzikes, i njohur me shume per bashkepunimin me shtepine diskografike ZzapnChriss. Deri tani ka bere vetem nje kenge por se shpejti do shfaqet me kenge te reja.
Emri i tij i vertet eshte Ensar Elshani dhe eshte i lindur me 26 Maj.

Më datë 19 Prill 2017, Fuego publikon videoklipin "Hala".

Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego.

Më datë 30 Dhjetor 2017, Fuego publikon videoklipin "Flex", në bashkëpunim me Getinjo.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

On Records

(Current label)

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
lyrics.al © 2007 - 2018