A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: G-As is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Shtator 2013, G-As publikon videoklipin "U Largova", në bashkëpunim me Leda. Më datë 20 Shtator 2013, G-As publikon videoklipin "Pershendetje Vipa". Më datë 26 Nëntor 2013, Ibra-G publikojnë videoklipin "Yeee", në bashkëpunim me Themeluesi & G-As. Më datë 20 Qershor 2014, Themeluesi & Ibra G publikojnë videoklipin "Shqipet N'aksion", në bashkëpunim me G-As. Më datë 7 Qershor 2016, G-As publikon videoklipin "Mos E Urre Jeten...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kamali

Rapholic

D.A.P

Leandro Hida

Shadow

Knife Man

Bidaki

Singullar

LT-One

Devcha


Tags: G-As

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018