A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G.B.M.C.

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  48
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: G.B.M.C. is a popular singer and songwriter of Hip-Hop & Reggae music. Në Prill 2006, G.B.M.C. merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Gjykimi". Në Maj 2009, G.B.M.C. merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dilni E Kerceni". Në Nëntor 2012, Stine merr pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Ti Je Engjell", në bashkëpunim me G.B.M.C. & Rudi Cat. Më datë 11 Tetor 2013, G.B.M.C. publikon videoklipin "I Got Feelings For U". Më datë 27 Tetor 2013, G.B.M.C. & Rameka publikojnë videoklipin "Kings". Muzika e këngës u pun...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

O.T.R.

(Current label)

Facebook

Profile

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

G Deri N'dhe (2015)


» Add A Song »

Money Girl
Yummy Girl
Gushebardha
Arab Move
I Got Feelings For U
Amg 63
Europen Kontrollojme
Spin Your Body
Kings

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Xhenty

Rrugaci I Art

Escobars

Belistar

00 Genti

Dren Gashi

Dritan Bajraktari

Unittick

Beku I Londres

Ejup Rexha


Tags: G.B.M.C., Gb Mc, Gbmc, G.B.M.C

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018