lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
G BaniTags: G Bani, G-Bani, G. Bani
Origin: Puke      Age: 35   Zodiac sign: Gaforrja  
G Bani is a popular singer in hip-hop music. Emri i tij G-Bani vjen nga shkronja “G” qe ne anglisht eshte iniciali i fjales Gold qe do te thote AR & BANI qe eshte shkurtimi i emrit te tij Arban. G-Banit nuk i pelqen ta therrasin HIPOPIST (sic e quajn veten nje pjese e madhe e adoleshenteve ketu ne Shqiperi) por REPIST sepse ai ben muzike RAP dhe jo HIP-HOP Arban "Bani" Përlala, më mirë i njohur me pseudonimin e tij G-Bani (Xhi Bani), është një rapsod dhe kompozitor i zhanrit Rap, Hip-Ho... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  31Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Vajzat ::  
 :: Edhe Kete Vere ::  
 :: Gëzuar Festat ::  Loading...Kalendari
24/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote