A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
G BaniTags: G Bani, G-Bani, G. Bani
Origin: Puke      Age: 35   Zodiac sign: Gaforrja  
G Bani is a popular singer in hip-hop music. Emri i tij G-Bani vjen nga shkronja “G” qe ne anglisht eshte iniciali i fjales Gold qe do te thote AR & BANI qe eshte shkurtimi i emrit te tij Arban. G-Banit nuk i pelqen ta therrasin HIPOPIST (sic e quajn veten nje pjese e madhe e adoleshenteve ketu ne Shqiperi) por REPIST sepse ai ben muzike RAP dhe jo HIP-HOP Arban "Bani" Përlala, më mirë i njohur me pseudonimin e tij G-Bani (Xhi Bani), është një rapsod dhe kompozitor i zhanrit Rap, Hip-Ho... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  31Albums:

» Add An Album »


» Add A Song »


 :: Vajzat ::  
 :: Edhe Kete Vere ::  
 :: Gëzuar Festat ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote