A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: G-Boy is a singer. G-Boy... emri i vertete: Gezim Deda Filloi te mertej me muzike qe 15 vjeç kur inçizoi dhe kengen e tij te pare "My Game" ne Scarface Production. Muzika eshte pasioni qe ai ka deshire te boj me shum se gjithcka tjeter....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Spliff

Behostar

Beli Bello

Marioo

Toney

Binni

H2rap

Bib Kosova

DNP Lugina

Fatlind Duraku


Tags: G-Boy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018