A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Clone

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: G-Clone is a singer of Hip-Hop music. Më datë 31 Maj 2016, G-Clone publikon videoklipin "Sonte Du Me Pi". Më datë 29 Tetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Shaban Isenaj. Më datë 25 Dhjetor 2017, G-Clone publikon videoklipin "Loqka Jem". Më datë 12 Shkurt 2018, G-Clone & Ragmi Shabani publikojnë videoklipin "Kce Me Mu". Teksti u shkrua nga G-Clone. Më datë 15 Maj 2018, G Clone publikon videoklipin "Afer Meje", në bashkëpunim me Gjejti....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

B1azy

Atonbeatz

Mthirrin Demokrat

Emii

Endrion

Genti B

Souljah

Mirvy'y

Klajdi Salla

Qendro


Tags: G-Clone, G Clone

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018