A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G Force

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: G Force is a popular singer. Në Korrik 2012, G Force merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Yes Yes Ya", në bashkëpunim me Cappa'l....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Petro-G

Lutfi Muca

Ilir Tironsi

Arben Sefedini

Ilir Suku (Likja)

Faik Ismajli

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj


Tags: G Force, G-Force

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018