A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Fresh

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 21
BIOGRAFIA: G-Fresh is a singer of Hip-Hop music. Emri Vertet Lavdim Seferi, Nofka G-FRESH Vjen Nga Qyteti I Pejes. Merret me Muzik Qe nga viti 2013. Në Janar 2016, G-Fresh merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "I'm Fresh". Më datë 15 Tetor 2016, G-Fresh publikon videoklipin "Folni". Më datë 19 Maj 2017, G-Fresh publikon videoklipin "Magn€t". Më datë 16 Dhjetor 2017, G-Fresh publikon videoklipin "Marre"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gentrit Sopjani

Ab Lion

Bnassty

Blacknight

Jimm

K.M

Dhura

Specialisti

Agon Istogu

Mak Zogaj


Tags: G-Fresh, G Fresh, Lavdim Seferi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018