A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Gand Dhe Joni

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: G-Gand Dhe Joni is a not so popular singers duo. Në Maj 2009, G-gand & Joni marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Sonte Bahet Nami"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agon Dhe Bujar

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Mirvet Dhe Ramize

Dielli Dhe Leoni

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Yllka Dhe Ylli Ostergllava

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Luli E Abiti

Naimi Dhe Adi


Tags: G-Gand Dhe Joni, G-Gand, Joni

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018