A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Gold Army

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: G-Gold Army is a popular group/singers of Hip-Hop music. Rap grupi G-Gold Army është formu ne vitin 2005 nga 3 rapperet nga vitia Ardian Aliu ( Fifty) Valon Shabani ( Master-G) Valbon Sherifi (Bonny) qe me par ishin solo pastaj keti grupi ju bashkangjit edhe rapperi tjeter i talentuar Krenar Aliu (Lepaci). Qdo dit suksesi rritej njeashtu dhe grupi rritej duke numruar deri ne 200 antar. Vlen te ceket se G-Gold Army ishte rapgrupi i par ne Viti ndersa artistet e keti grupi ishin nder Artistet e par t...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Revivalz

Misterioz

Krem Dela Krem

Septics

Forty Oz

Eki-Nox

West Thugz

Newporn

Unax

Mc Records


Tags: G-Gold Army, G Gold Army

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018