lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
G-HostTags: G-Host
  Age: 2017  
G-Host is a not so known music group/band. Pershendetje, shikues te nderuar, tani do t'ju tregojme se grupi G-host eshte nje grup me rrebe, normalisht kur them me rrebe eshte diqka e mire. Dhe pse kane pak kenge, ata arriten ta fitojne zemren e femrave, pasi kete e kishin synim, ti bejne femrat per vete, e tashme qe i kane bere, siduket nuk i duhet me muzika. Kenga qe pati sukses padyshim qe eshte "Djathte majte" e cila sipas tyre i eshte kushtuar dragices. Grupi eshte formuar qysh ate... >> Full biography >>


Not Yet Rated
 


Loading...Kalendari
24/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote