A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: G-Nit is a singer. G-Nit ose Granit Hashani vjen nga Ferizaji por jeton ne Harrisburg, Pennsylvania ne USA. Graniti u mirr me rep prej 17 yjecare. Kenga e par i ti eshte quhur- Nejen. Kenget ne Vijim: Ti Je Amazing Girl Krejt Gabojn Magic keto kenge se bashku me Nejen do te jen ne Vijim!...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Graniti

Uragani

Honex

Pimpex

Plit

Nootix

Ilhami Belegu

Street Wolf

Elines

Sleeper


Tags: G-Nit, G Nit, Granit Hashani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018