A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: G-One is a singer. Kengetari Shqipetar i Njohur si [ G_ONE ] Jeton ne MainZ te Gjermanis....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

8kg

Elvin A.K.A Mbreti

Jasmin

Backy

Tonny-D

B-Ullet

Dj Bungi

A Loc

Leonard Alija

Valon Krasniqi


Tags: G-One, G1, G-1, G One

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018