A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-One
  • Origin:
  • Gostivar 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 30
  • Birthday:
  • 25 May 1988
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

G-One is a singer. Kengetari Shqipetar i Njohur si [ G_ONE ] Jeton ne MainZ te Gjermanis.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  Nedo123  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018