A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Ortin

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: G-Ortin is a singer. Besart Maliqi ka 16 vjeq dhe ka pasjon musiken: SHkollen fillore e kreu ne gjilan dhe ka një moter dhe nje vella me te vogel. Grupi ii tij quhet : G-ortin Kenget e ti janë: g-ortin - bessom g-ortin ft. nora & bekKy - na mungon g-ortin ft. donna & flax.a.K.a side - Ku je ti tash g-ortin ft. flax.a.k.a side - haLa i njejti...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bigu

Ekrem Zeqiri

Behostar

Beli Bello

Marioo

Toney

Binni

H2rap

Bib Kosova

DNP Lugina


Tags: G-Ortin, G Ortin

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018