A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Ortin

Tags: G-Ortin, G Ortin

G-Ortin is a not so known singer. Besart Maliqi ka 16 vjeq dhe ka pasjon musiken: SHkollen fillore e kreu ne gjilan dhe ka një moter dhe nje vella me te vogel. Grupi ii tij quhet : G-ortin Kenget e ti janë: g-ortin - bessom g-ortin ft. nora & bekKy - na mungon g-ortin ft. donna & flax.a.K.a side - Ku je ti tash g-ortin ft. flax.a.k.a side - haLa i njejti...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017