A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Partt

Not Yet Rated

  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: G-Partt is a popular singer. Roland Blakaj ndryshe i njohur si G-Partt ka lindur ne Gjermani dhe kur u kthye ne Kosove ne fshatin Jabllanice e Vogel-Peje ne moshen 18 vjeqare filloi te merrej me muzike,ku u be i njohur permes kenges se tij Sexy, nje bashkepunim me Weedy. Aktualisht jeton ne Prishtine ku dhe po vazhdon studimet....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Also Check:

Butrint Imeri

Trim Jetullahu

RapSIone

Bebe

Xhet Salihi (Xheta)

Sparksi

T-Miles A.K.A Unbeliever

Qazim Morina

Florian Krasniqi

Gramoz Gërvalla


Tags: G-Partt, G-Part

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018