A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzim Ahmetaj

Choose star rating

Rating:  1.5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Gëzim Ahmetaj is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Më datë 31 Mars 2013, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Per Ate Gja Ke Merak". Më datë 13 Qershor 2015, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Vesel Coka N'kenge Do T'kendohet". Më datë 22 Dhjetor 2017, Kole Martini & Gëzim Ahmetaj publikojnë videoklipin "O Njeri". Muzika e këngës u punua nga Kole Martini, teksti u shkrua nga Kole Martini....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Prushi I Dashurise

Mblodhi Shqipja Bijt E Saj

Amaneti I Mergimtarit


» Add A Song »


Related Artists:

Lekë Duhoni

Sefë Mleqani

Bashkim Syla

Paulin Pervathi

Mhill Çuni

Bajram Baja

Isa Veliu

Ismet Demaj

Asip Xhambazi

Sulejman Memishi


Tags: Gëzim Ahmetaj, Gëzim Hametaj, Gzim Ahmetaj, Gzim Ametaj, Gezim Ahmeti, Gzim Ahmeti, Gezim Ahmetaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018