A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzim Salaj

Tags: Gëzim Salaj

  Age: 49   Zodiac sign: Luani  
Gëzim Salaj is a popular singer of Shkodra's Traditional music. Ai ka marre pjese ne shume koncerte dhe evente brenda dhe jashte vendit. Eshte pjesetar i grupit "Diamant", ku bejne pjese edhe Emiljano Lekaj, Arben Dema e Bardh Spahja. Më datë 12 Janar 2010, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Moj Nuse". Më datë 21 Maj 2013, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Eja Eja Sonte, Cke Me Mue". Më datë 21 Maj 2013, Gëzim Salaj publikon videoklipin "Ulqinaku Na Ka Ardh". Në Jana...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  23

» Add A Song »


Eja Eja Sonte, Cke Me Mue
Me Fal O Zot
Ulqinakes
Jabanxhija
Moj Nuse
Ulqinaku Na Ka Ardh
Lot E Mall
Nje Nate N'shkoder

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018