A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzim Salaj

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  24
  • Age:
  • 49
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Gëzim Salaj is a popular singer of Shkodra's Traditional music. Ai ka marre pjese ne shume koncerte dhe evente brenda dhe jashte vendit. Eshte pjesetar i grupit "Diamant", ku bejne pjese edhe Emiljano Lekaj, Arben Dema e Bardh Spahja. Më datë 12 Janar 2010, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Moj Nuse". Më datë 21 Maj 2013, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Eja Eja Sonte, Cke Me Mue". Më datë 21 Maj 2013, Gëzim Salaj publikon videoklipin "Ulqinaku Na Ka Ardh". Në Jana...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Jabanxhija
Gjysma E Shpirtit
Ulqinakes
Me Fal O Zot
Nje Nate N'shkoder
Lot E Mall
Eja Eja Sonte, Cke Me Mue
Ulqinaku Na Ka Ardh
Moj Nuse


Related Artists:

Hajro Pepa

Xhevair Akulli

Gjovani Gjonaj

Remzi Leka

Markelian Kapedani

Ferit Abdiu

Refet Asani

Asan Memishi

Dritan Jashari

Nimet Leka


Tags: Gëzim Salaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018