A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Ganimete Abazi (Ganja) - Nuk Je Fer


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2005

2005-11-19T00:00:00

Participating in

Nota Fest 2005It's a long time that we try finding the lyrics to "Nuk Je Fer" sung by Ganimete Abazi (Ganja).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Qamil Shtavica. We wish that's the lyrics you are looking for:

PRANVERA ME SHI

5-Pranvera me shi
5-Sikur me pas dijt
5-Se po mdahemi
5-Unë e dhe ti shpirt

5-Pse shiqon përdhe
5-Shiqom drejt në sy
5-Çka ndodhi me ne
5-Fajin e ke ti.

-R-
3-Rëndë është shumë
5-Loti kur pikon
3-E kur humb
5-Atë që dashuron.

3-Rëndë është shumë
5-Kur e do dikend
3-Digjesh shkrum
5-E nuk fletë me te.

-II
Nuk je aspak fer
Në sy po ta them
Thell n’zemër m’ke therr
Ku më s’shumti dhemb.

Unë i gjall me qenë
Dorë e huaj me t’prek
Në Zot ta bëjë benë
Më parë kam me vdek.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018