A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gasper Nrecaj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Gasper Nrecaj is a singer. Më datë 14 Nëntor 2017, Gasper Nrecaj publikon videoklipin "Fola Fola". Muzika e këngës u punua nga Ilir Berani, teksti u shkrua nga Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Viktamin

Sokol Latifi

Adonis Krasniqi

Avdyl Gjinovci

Bestrimi'g

Arb X

Ramiz Kelmendi

Ennemys

Emrush Hoti

Hit Maker


Tags: Gasper Nrecaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018