A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gazmend Rama (Gazi)

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  91
  • Origin:
  • Treboviq (Peje) 
  • Age:
  • 41
BIOGRAFIA: Gazmend Rama (Gazi) is a very famous singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Gazmend Rama është nga qyteti i bukur i Pejës, por duke jetuar në Zvicer ai shihet më tepër i angazhuar andej, por nuk e harron të vizitojë dhe të jetë i ftuar në shumë koncerte edhe në origjinën e tij. Është gjithashtu një nga këngëtarët me një agjendë shumë të ngjeshur sidomos kur i referohet dasmave shqiptare ku shumë të rinj që martohen dhe duan ta kenë atë në dasëm e tyre. Ka një zë fantastik dhe të pakrahasueshëm e ku është ai muzika nis dh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Fat, Fat, Jam Me Fat (2018)

Kiss Kiss (2017)

Ti Per Veti Une Per Veti (2016)

Jetim Me Babe E Nane (2015)

E Imja Jo (2014)

Mashallah Mashallah (2013)

Tallava Me Refleks (2012)

Dridhu Dridhu (2011)

Facebook (2011)

Pare, Pare (2010)


» Add A Song »

E Imja Jo
Babi Im 2
Edi Gjentelmen
Deri Ketu Paska Qen
Babi Im
Bye Bye Baby
Imer Popovci
Ani Qysh Po Thu Oj Kosove


Related Artists:

Meda

Olen Cesari

Dr. Flori

Adem Ramadani

Genc Prelvukaj (Gentz)

Unikkatil

Blero

Labinot Tahiri (Labi)

Hekuran Krasniqi

2po2


Tags: Gazmend Rama (Gazi), Gazmend Rama, Gazi

Gazmend Rama (Gazi) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018