A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  139
  • Origin:
  • Korçe 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 46
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Gena is a very famous singer of Southern Albania Traditional & Citizens' Traditional music. Njëri nga këngëtarët që i këndon me shumë ndjejnë baladat, por që këngët e tij i duan të gjithë pa dallim moshe. Hyri furishëm në skenën muzikore shqipe dhe menjëherë ka arritur që t’i rrëmbejë zemrat e shumë fansave. Është ky këngëtari Gena, i cili që nga debutimi i parë në skenë ka ardhur gjithmonë me projekte të reja të cilat kanë arritur që të jenë ndër këngët më të dëgjuara në skenën muzikore shqipe. Por, ai nuk mendon që të ndalojë. Në v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Pa Adrese (2016)

Merri Te Gjitha (2015)

Live (2015)

Se Të Dashuroj (2014)

Cdo Njeri Ka Nje Te Fshehte (2012)

Serenate (2012)

Raki E Lot (2012)

Gena (2011)

Te Dashuroj Si I Cmendur (2011)

Ne Prehrin E Nenes (2009)


» Add A Song »

Ti Je Ëndrra Ime
Eja Ne Preher
Me Foli
Me Ke Vrare
Në Prehrin E Nënës
Aman
Jo Vetem Fjale
Jeto Jeten
Pa Adresë
Pike Ne Oqean


Translations (9)


Related Artists:

Bojken Lako

Sinan Hoxha

Redon Makashi

Sefe Duraj

Olen Cesari

Young Zerka

Seldi Qalliu

Elinel

Genc Prelvukaj (Gentz)

BimBimma


Tags: Gena, Gena Lito

Gena in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018