A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Gena & Flori - Jo Vetem Fjale


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  222

17/10/2014

2014-10-17T07:00:01

See Also

Flori Mumajesi
REF:
Ti edhe pak,
nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Ti pritëm edhe pak ,
Se asnjëherë nuk lodhem unë
Një dashuri më pak
Në zemrën time do të t'quj
Unë asaj i fal
Gjithçka sot unë kam,
Nëse më beson dashurinë e saj

REF 2x:
Ti edhe pak
nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Mendimet nuk i ndal
Në zemren time nuk ke fund
Nëse gaboj më fal
Nëse guxoj të dua unë
Unë asaj i fal
Gjithçka sot unë kam
Nëse më beson dashurinë e saj

REF 2x:
Ti edhe pak
Nga dashuria jote më fal, ti më fal
Dhe mos u ndal,
Më jep ti shpirt jo vetëm fjalë


Lyrics submited by Narcis Drevinja   ALDOooo
e-Cards

  • 2017-12-07 11:00:22
    Ti edhe pak
    Nga dashuria jote më fal, ti më fal
    Dhe mos u ndal,
    Më jep ti shpirt jo vetëm fjalë

Add an e-Card

lyrics.al © 2007 - 2018