A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj (Gentz) - Golden Eagle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/09/2011

2011-09-08T19:07:31

emo do e pimë nga një
e pim bre
me kualitet të lartë
me shije të zjarrte
vjen golden eagle
por ksaj rradhe e arte
pije n'vendin tend
shije qe t'pelqen
kur je tu vozit
gjumi s'pot zen
golden eagle shije
perfekt kejt energji
e gjen ne kosov
edhe ne shqiperi
prej jugu ne veri
prej lindje perendim
golden eagle shije per qefin tim
ejj si e thoni ju shum najs,shum najs


Lyrics submited by  albionKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018