A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genc Prelvukaj - 365 Pa Ty


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  41

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/02/2017

2017-02-12T15:58:51

Sa inat, pi tona mundesive t`ofrume
Per sherr, une boj zgjidhje t`gabume
Qellimin e vetem e ke, ndaj meje, pushtetin
Ti n`raport me mu ke munges respektin
Prej meje, merr t`mira m`i kthen ne dhemje
S`e di qysh po nihna
Se ti s`je n`lekuren teme, ah
E sheh boten me tjeter sy
Ti kurr s`menon per mu, qaq sa un menoj per ty

Ref: (x4)
Ti s`e meriton me t`dasht
Ty duhet me t`urrejt

Para qdo fjale t`mir, ti e perdore t`shamen
Ndarja nuk t`lypi ty, por ti e lype ndarjen
Si me pas lind n`mujin e merzis
A ka ilaq qe ja ul dozen xhelozis
S`ka numra qe e thon sa here
M`ke prek,
Ti e don kshtu por ndjenjat t`kan vdek
Femer qe e don boten veq per vete
E une si idiot t`kam dasht ne ato defekte

Ref: (x4)
Ti s`e meriton me t`dasht
Ty duhet me t'urrejt

Ty duhet me t`urrejt...


Lyrics submited by Etëze-Cards (2)

2018-03-18 22:54:20
ti e don kshtu por ndjenjat t`kan vdek
femen qe e don boten veq per vete
2017-10-18 14:46:27
Ndarja nuk t`lypi ty,
po ti e lype n`darjen
Si me pas lind,
n`mujin e merzis
A ka ilaq
qe ja ul dozen xhelozis

Add an e-Card

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018