A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Gent BushpepaTags: Gent Bushpepa, Gent, Gentian, Genti, Eugen, Eugent, Bushpepaj
Origin: Rrëshen      Age: 32   Zodiac sign: Gaforrja  
Gent Bushpepa is a popular singer in rock music. Nisi te kendonte qe ne moshen 6-vjecare. U njoh me rock-un ne moshen 10 vjecare nga nje kasete e THE DOORS qe e motra i kishte dhuruar per ditelindje dhe qe ne ate kohe nuk iu nda me kesaj rryme. Aktualisht jeton ne Tirane ku punon si kengetar ne TOP CHANNEL ne emisionin TOP SHOW. Studion per Stomatologji. Ne 2009 merr pjese ne Top Fest me kengen "Enderr Reale".... >> Full biography >>
  • Find Gent Bushpepa on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  16 :: Stine Dreqi ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote