A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - S'dua T'jem E Tjeter Kujt


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Best Hits On Super Sonic"

Song from the album:

"Zero Zero"


Po ta tregoj nje gje qe nuk e paske dit
zemren sta fali vetem per dy - tre dite
sdua t'kaloj me ty e te ndahem per nje jav
e jotja do te jem deri sa t'jem gjalle

REF x2: Sdua tjem e tjeter kujt
per ty zemren e kam rujt
vetem nje here ne ket jete
te deshta me t'vertet

Je shume i embel me fjal
por fjalve sju zihet bese
me mire ndoshta e kam edhe pak te pres
por sdua te kaloj me ty
e te ndahem per nje jav
e jotja do te jem deri sa t'jem gjalle

REF x2: Sdua tjem e tjeter kujt
per ty zemren e kam rujt
vetem nje here ne ket jete
te deshta me tvertet


Lyrics submited by Flora Nga Shkupi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018