A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Genta Ismajli - Zemra Thyhet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  106

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/04/2018

2018-04-07T16:43:23

Music & Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Fatmir Muja

Video Production:

MAX Production


Jo
S’kam asnjë koment
Fjalët s’kanë vend
Kur ndarja dhemb

Dhe prapë
Në kalendar
Data që e shoh
Më bën të qaj

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Pse mbetëm të lumtur
Veç n’fotografi

Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Veç n’kohën e shkuar
Jemi bashkë ne dy

Ref.
Zemra, zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë
Më nuk përsëritet
Një herë zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë më nuk përsëritet


Lyrics submited by Shpetim musae-Cards (2)

U krijua nga tesa 2018-04-16 10:19:55
Fajin e kam unë
Fajin e ke ti
Pse mbetëm të lumtur
Veç n’fotografi
U krijua nga ERA.ISTREFI 2018-04-12 19:57:36
Koha jonë
Më nuk përsëritet
Një herë zemra thyhet
Me kujtime s’mund të ngjitet
Koha jonë më nuk përsëritet

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018