A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerta Heta

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  18
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Gerta Heta is a popular singer of Pop & Dance music. Gerten e kemi njohur nga zeri qe ne fillim te vitit 1998, vit i cili perkon edhe me fillimet e Top Albania Radios. Me ekzaktesisht Gerta eshte zeri i pare i kesaj radio, tashme me e degjuara ne trojet Shqiptare. Drejtoi per tre vjet emisionin “Nje kenge per ty”, krahas edhe klasifikimeve te ndryshme dhe me pas zgjodhi SHBA per nje kurs regjie televizive. Nuk kalon shume dhe Gerta gjendet perseri prane mikrofonit te radios, kesaj rradhe te nje ra...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gerta Mahmutaj

Dorina Tiko

Julka

Morena Taraku

Sidrita Bollati

Suela Malo

Zhaku

Enrika Derza

Vjollca Luka

Shamsah


Tags: Gerta Heta, Gerta Heta, Gerta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018