A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geta Beqa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Geta Beqa is a singer of Pop music. Geta Beqa-Ahmeti ditë më parë ka shënuar një tjetër fitore në karrierë. Ajo arriti të dalë e para në ‘Bikini Wellness Fitness’, garë e zhvilluar në Barcelonë të Spanjës....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rozeta Pohja (Rozi)

Diti

Elinda Katiaj

Evi Cenga

Keda Braja

Anjeza Bicaku

Xhemi Mjaki

Meri Petoshati Sula

Olsa Luta

Angela


Tags: Geta Beqa, Geta Beqa-Ahmeti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018