A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
GetinjoTags: Getinjo, Ghetto, Young Ghetto, Gheto, Geto, Yang Ghetto, Getoar Aliu
Origin: Ferizaj      Age: 26   Zodiac sign: Binjaket  
Getinjo is a popular singer and songwriter in hip-hop music. Getoar Aliu (GHETTO / Getinjo) lindi në Kosovë, por në vitin 1993, familja e tij emigroi në Gjermani. Atje u rrit në një frymë evropiane dhe përjetoi një jetë ndryshe prej të tjerëve. I dashuruar me muzikën, në vitin 2002 publikoi shkrime dhe poezi të ndryshme në festivale shkollore. Në vitin 2004, Ghetto kthehet në Kosovë në vendlindjen e tij në Ferizaj dhe aty filloi të inspirohet për jetën dhe veprimtarinë e tij të ardhshme. Filloi të shkru... >> Full biography >>
  • Find Getinjo on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  614Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: O Moj Pare ::  
 :: Tony Montana ::  
 :: Ku Je ::  
 :: Monster ::  
 :: Lavire ::  
 :: Kaos ::  
 :: Afer Teje ::  
 :: Ajo ::  
 :: No ::  
 :: Mos Ta Nin ::  


Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote