A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Ghulo is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Emri i vertet i Ghulo Esta eshte Ajet Bejiqi i cili perpos se eshte hip hop artist eshte edhe autor i shum teksteve te kengeve te shum kengetareve te estrades sone. Më datë 22 Shkurt 2011, Ghulo Esta publikon videoklipin "Ama". Me këtë këngë, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 8 në vitin 2011. Në Maj 2013, Ghulo Esta merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Mendjemadhe". Në Nëntor 2014, Stelina merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Aj A...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Saggi

Buca

Bezzi Bez

Rap J

B-Flow

Ergeni

TC

Z.E.F

Milot

Doppio-O


Tags: Ghulo, Ghulo Esta, Ajet Bejiqi, Ajet Bejiçi, Ajet Bejici, Ghuo

Ghulo in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018