A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ghulossia

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Ghulossia is a singer. Më datë 15 Janar 2010, Ghulossia publikon videoklipin "Pse O Zot", në bashkëpunim me L-albooz....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Muharem Ramaj

Big Ghost

Ladi G

Mc 3000

Demo-One

M-Trip

Adi-G

Gezim Mustafa

Wariant

GDO


Tags: Ghulossia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018