A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Gili & Sinan Vllasaliu - Prape Se Prape


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/04/2007

2007-04-23T00:00:00

See Also

Sinan Vllasaliu

Music & Lyrics:

Ilir Berani

Video Production:

Dejan Milicevic

Song from the album:

"15 Hite Nga Supersonic"

Song from the album:

"Nostalgji"

Song from the album:

"Hitet E Veres '06"

Song from the album:

"Mos Ja Falni"

Song from the album:

"Dy Dakika"

Participating in

VFM 2007

Participating in

Zhurma Show 2006

Participating in

Polifest 2006


Sinani:

Me dite kam qen i shtrir, nuk ndjehesha mire,
zemra ish e ngrire ti ishe larg prej mejee
Me nuk kam deshir per ty te degjoj mire
le te jet veshtir, tash un jam larg prej teje.

Ndal se qdo fjal be kete nate me ben te vuaj
Ndal asnje fjal ti mos e thuaj

Gili:

Me dite kam qen e shtrire, nuk ndjehesha mire,
zemra ish e ngrire ti ishe larg prej mejee
Me nuk kam deshir per ty te degjoj mire
le te jet veshtir, tash un jam larg prej teje.

Te dy:

Ndal se qdo fjal ne kete nate me ben te vuaj
Ndal asnje fjal me mos e thuaj

Prap se prap ne u takuam e nuk lamë vend as per pershendetje,
prap se prap ne vazhduam si dy te huaj si ne perndjekje
prap se prap dhembjen e ndjej
zemrat i thejm oh po pa tjeter,
prap se prap do te genjejm,
ne dot genjejm se jemi te lumtur me nje tjeter.

Sfond:
Haja Haja Haja ja ja ja
ahaaa haaa haaa(x2)

Ref:
Prap se prap ne u takuam e nuk lame vend

as per pershendetje,
prap se prap ne vazhduam si dy te huaj si ne perndjekje
prap se prap dhembjen e ndjej
zemrat i thejm oh po pa tjeter,
prap se prap do te genjejm,
ne dot genjejm se jemi te lumtur me nje tjeter.


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018