A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gili
  • Edhe Pa Ty U Knaqa

Live Video

Video Link

Gili - Edhe Pa Ty U Knaqa


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  35

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hitet Shqip 1"

Song from the album:

"Aktore E Perkryer"

Participating in

PoliFest 2003


Ike e me le duke lotu
Frike e malle ne mua mbeti
U mesova pa ty me jetu
Mbeta gjalle, asgje nuk me gjeti

Dielli pa ty linde dhe perendon
Edhe pa ty jeta po vazhdon

Krejt cka deshta e cka kam enderru
U mbulu ne harres
U mesova pa ty me jetu
Edhe per mu paska shprese

Edhe pa ty jeta po vazhdojka
Edhe pa ty po bojka, po bojka

REF:
Gajle tjera tash mos paqa
Une e dhe pa ty u kenaqa
se as lumturi mos paqa
Une edhe pa ty u kenaqa


Lyrics submited by Albina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018