A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gili
  • Dy Dakika (Ami Ami)

Live Video

Video Link

Gili - Dy Dakika (Ami Ami)


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Hit Selection"

Song from the album:

"Dy Dakika"


Shoki im me puth ne faqe
Me ka shoqe te preferuar
Si u be nuk i di shkaqet
Ne shokun jam dashuruar

Si tia them si tia them
E kam problem, kjo dileme
Me rremben por do t’ia them
I raft pika

Ref:
Ami ami dy dakika
Buzet ami dy dakika
Un te du t”raft pika
E ti shkon me tjera qika

Ami ami dy dakika
Lotet ami dy dakika
Une te du t’raft pika
Sdu me te pa me tjera qika

Mi tregon hallet e jetes
Dashurin nuk po e gjen
Oh sa afer afer vetes
Me ka mua e nuk po e veren

Si tia them si tia them
E kam problem, kjo dileme
Me rremben por do t’ia them
I raft pika

Ref:
Ami ami dy dakika
Buzet ami dy dakika
Un te du t”raft pika
E ti shkon me tjera qika

Ami ami dy dakika
Lotet ami dy dakika
Une te du t’raft pika
Sdu me te pa me tjera qika


Lyrics submited by Gili
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018