A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gili - Ajo


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2005

2005-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Dashnorja"


Mua vetem mua m'do ai djal

Ajo don me na nda
me duhet me pa
ta shikoj 1 her un mir e mir
cila eshte ajo

E mendoja te shemtuar
me trup te deformuar
Me Floket e djegura me mash
Patjeter e trash

Kur ekam taku sa nuk jam shoku
qa e bukur ish ajo endrra prish
Qfar fustani pat sikur ne sfilat
aq e bukur ish..

Jo nuk dua ta njoftojj!!

Jo , o moj virane
Jo. jo mos be plane
Mua vetem mua m'do ai djal
ajo le t'ma Fal

Diten kur e takove
Koh vetes i kushtova
me dieta ,manikyr , fitnes
ajo me dha stres

Dashuria eshte e shejt
edhe jeta eshte e drejt
mua vetem mua m do ai djal

kur e kam taku
sa nuk jam shoku
Aq e bukur ish
ajo enderra prish

Jo, o moj virane
jo ,jo mos be plane
mua vetem mua mdo ai djal
ajo le tma fal(x2)


Lyrics submited by Bora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018