A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • G
  • Gili
  • Krejt Rreth Meje

Official Video

Video Link

Gili - Krejt Rreth Meje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/07/2018

2018-07-08T16:00:09

Music & Lyrics:

Ilir Berani

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Production:

BUG Production"Krejt Rreth Meje" is a new song recently added in songs archive sung by Gili.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Gili attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018