A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Giti - Prekem


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2017

2017-04-16T11:00:00


It's a long time that we try finding the lyrics to "Prekem" sung by Giti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Giti attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Lil' Liri. We wish that's the lyrics you are looking for:

kjo mbramje ja filloj me perplot hare,qikat po i dredhavin her anej her knej,mbramje madhe gjon shum xxl me krejt dostat qe i kom qetu per'rreth.1emer i madh po mbretron me ndriqim i vogli i madhi Lil'lir,perjetimi me i vogel nga ky çast nuk harrohet kur ajo me vet deshir po cullakoheT.U bo tollovi u nxe ne secilen pjes merr frym shlir bin dy pika njers.Rinia po dominon as se kom njeT me u lshu,qikat bukuroshe jon qe po dojn me u dredhu, me u dredhu deri ne mengjes me u dredhu.boll po munona zjarmin me 2 shisha uj me shu,nuk paska shanc se krejt total kokan qart ma mir pe marr njanen e po dal perjashT

ref:2x
prekem dua tash ty te ledhatoj
ngjitma dua tash ty te shijoj
puqem dua tash ty te embelsoj
knaqsin e trupit tond pe perjetoj

argetim,argetim deri ne agim kjo mramja jem s'perfundoj ende esht ne vazhdim,gotat i thejm,bukuroshe ...?muzika ne maksimum atmosfera ka bo boom.
tu dredhu mbi tavolin e kom njet me vazhdu te gjith me ket ritem tu vallzu ,ky ritem i qart na ka bo shum nxet,pe sho i dul timi u kall kjo atmosfer,ato po dridhen sikur me i shti ne rrym,...ne tavan kan mrri jan tu kcy krejt veni u bo krejt llug ndjenjat jon perzi seciliT ju ka qu

reF:2x
prekem dua tash ty te ledhatoj
ngjitma dua tash ty te shijoj
puqem dua tash ty te embelsoj
knaqsin e trupit tond pe perjetoj

edhe qetesia egziston pak me u relaxu,... mu argetu ska gajle tv ... apo me lon krejt ne shtrat ...me avullu(haha)dyqysh niher duhet me ja bo,dukatin posht me men ne kra me ja lon, me nxe me bo shkrum deri sa ja nis me avullu e tani deri ne mengjes nuk nalna tu punu...

ref:2x
prekem dua tash ty te ledhatoj
ngjitma dua tash ty te shijoj
puqem dua tash ty te embelsoj
knaqsin e trupit tond pe perjetoj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018